SP nr 35 w Bydgoszczy im. Jarosława Dąbrowskiego

Plan pracy szkoły na rok szkolny 2021-2022


Plan pracy dyrektora szkoły

p. Aleksandra Gulbinowicz-Kotowska     tel. kontaktowy 523-796-899

Dyżur dla rodziców: zawsze proszę dzwonić przed wizytą

 


 

Plan pracy pedagoga

p. Justyna Słowik   tel. kontaktowy: 697-912-421                          

Dyżur dla rodziców

Poniedziałek 8.00-8.50 

Terminy spotkań z rodzicami w czasie dyżuru lub w innym czasie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym z pedagogiem.

 


 

Plan pracy logopedy

p. Magdalena Chylińska

poniedziałek 9.00-13.30
wtorek 9.00-13.30
środa 10.00-13.30
czwartek 9.00-12.30
piątek 9.00-13.00

 


 

Plan pracy świetlicy

 

p. I. Łęgowska   p. B. Kubacka
 p. A. Hys
   
poniedziałek

 

 7.00 - 13.00

 

 12.00 - 14.00

 13.00 --17.00
wtorek

 

 7.00 - 12.00

 

 12.00 - 13.00 12.00 - 17.00    
środa

 

 12.00 - 17.00

 

 

 7.00 - 13.30

 
czwartek

 

 12.00 - 17.00

 

 7.00 - 9.00  9.00 - 14.00    
piątek

 

 7.00 - 12.00

 

   11.30 - 17.00    

 


 

Plan pracy biblioteki

p. B. Kubacka

poniedziałek 10.00-16.00
wtorek 10.00-14.00
środa 9.00-14.00
czwartek 9.00-16.00
piątek 10.00-13.00

 


 

Plan pracy pielęgniarki szkolnej

p. A. Kucia

poniedziałek 12.00-15.30
wtorek
środa 8.00-11.30
czwartek
piątek 12.00-15.30

 


Przerwa świąteczna: 23.12.2021-1.01.2022.

Ferie zimowe : 17.01-30.01.2022.

Przerwa wiosenna: 14.04-19.04.2022.

Zakończenie roku szkolnego: 24.06.2022.

Dni dodatkowo wolne od zajęć

dydaktyczno - wychowawczych

 14.10.2021
2.11.2021
12.11.2021
7.01.2022
2.05.2022
24-26.05.2022 (egzaminy ósmoklasisty)

 

Zebrania z rodzicami

13-23.09.2021. (termin ustala wychowawca)


 

Drzwi otwarte semestr I

21 .10.2021.

16 .12.2021.

 


 

Wywiadówki

10-14.01.2022. (termin ustala wychowawca)


 

Drzwi otwarte semestr II

10.04.2022.

19.05.2022.


 

PONIEDZIAŁEK       16.09.

WTOREK       17.09

ŚRODA      18.09

CZWARTEK       19.09

1B – BŁ SALA 19/GODZ.17:00

1C – KD SALA20/GODZ.17:00

0A -  KT SALA22/GODZ.17:00

2C – MOSALA21/GODZ.17:00

 

3B – BS SALA 18/GODZ. 17:00

1A – KS SALA 19/GODZ.17:00

3A – ED SALA 20/GODZ.17:00

 

 

2A – KO SALA20/GODZ.17:00

5B – PZ SALA 5/ GODZ.17:00

 

 

2B – DM SALA21/GODZ.17:00

5C – KR SALA35/GODZ.17:00

 

 

4A – AS SALA 17/GODZ. 18:00

6A – KK SALA12/GODZ.17:00

 

 

5A – JK SALA 12/GODZ.17:00

6B – PM SALA 8/GODZ.16:30

 

 

5D – JA SALA 7/ GODZ.17:00

7A – AD SALA 4/GODZ. 17:00

 

 

6C – IM SALA 4/ GODZ. 17:00

7B – KE SALA 6/GODZ.17:00

 

 

8B – EN SALA 6/GODZ. 18:00

8A – JT SALA 8/GODZ.17:30

 

 

 

 

8C – MS SALA17/GODZ.18:00