logosp35SP nr 35 w Bydgoszczy im. Jarosława Dąbrowskiego   logosp35

 

 

Laboratoria przyszłości

laboratorium logo

 


 30 września uczniowie klasy 8c i 8d z wychowawcami zorganizowali w szkole „Wieczór bez elektroniki”. W czasie tych zajęć młodzież piekła gofry, wykorzystując sprzęt, który otrzymaliśmy z programu „Laboratoria Przyszłości”.


3D 8

We wrzesniu i październiku uczniowie klas ósmych na lekcjach informatyki korzystali z długopisów 3D. Dzięki pracy na kilku lekcjach powstało wiele modelów: graniastosłupy, ostrosłupy, wieże Eiffla, londyńskie piętrowe autobusy, modele owadów. Uczniowie świetnie się bawili, a w galerii Zdjęcia można zobaczyć efekty ich pracy.

 


19 października na godzinie wychowawczej uczniowie klasy 8c razem z wychowawcą przygotowali tosty, które umiliły czas lekcyjny. Zajęcia przeprowadzono z wykorzystaniem sprzętu pozyskanego przez szkołę w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”.


3D 6W październiku i listopadzie uczniowie kolejnych klas, tym razem szóstych na lekcjach informatyki mieli przyjemność korzystania z długopisów 3D. Powstały nowe modele: samolotów, samochodów, okularów, Big Bena i wielu innych.

Zobacz zdjęcia